Με επιτυχία πραγματοποιήθηκαν στην Αυγενική και συγκεκριμένα στην πλατεία του χωριού,  οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων και του Κυπέλλου της ΕΠΣΗ. Συγκεκριμένα στην κληρωτίδα μπήκαν σωματεία από την Α1 ΕΠΣΗ την Α2 και τη Β’κατηγορία, ενώ η κλήρωση για τη Γ’ ΕΠΣΗ θα πραγματοποιηθεί σε διαφορετική ημερομηνία, καθώς δεν έχει γίνει γνωστή ακόμα κάποια απόφαση για τη συμμετοχή του Αετού Ανωγείων στο πρωτάθλημα.

Αναλυτικά τα προγράμματα:
Κλήρωση Α1 ΕΠΣΗ:
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1Χ2ΤΥΛΙΣΟΣ  ΑΕΚ 
3Χ16ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  ΠΟΡΟΣ 
4Χ15ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ  ΡΩΜΑΝΟΣ  
5Χ14ΑΛΜΥΡΟΣ  ΓΟΡΤΥΣ 
6Χ13ΜΟΙΡΕΣ  ΠΑΝΟΜ 
7Χ12ΤΡΙΤΩΝΙΑ  ΑΟΤ 
8Χ11ΦΑΙΣΤΟΣ  ΜΙΝΩΙΚΗ 
10Χ9ΠΑΟΚ  ΖΑΡΟΣ 
     
 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
3x1ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  ΤΥΛΙΣΟΣ 
2x4ΑΕΚ  ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 
16x5ΠΟΡΟΣ  ΑΛΜΥΡΟΣ 
15x6ΡΩΜΑΝΟΣ   ΜΟΙΡΕΣ 
14x7ΓΟΡΤΥΣ  ΤΡΙΤΩΝΙΑ 
13x8ΠΑΝΟΜ  ΦΑΙΣΤΟΣ 
12x9ΑΟΤ  ΖΑΡΟΣ 
11x10ΜΙΝΩΙΚΗ  ΠΑΟΚ 
     
 3η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
1x4ΤΥΛΙΣΟΣ  ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 
5x3ΑΛΜΥΡΟΣ  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ 
6x2ΜΟΙΡΕΣ  ΑΕΚ 
7x16ΤΡΙΤΩΝΙΑ  ΠΟΡΟΣ 
8x15ΦΑΙΣΤΟΣ  ΡΩΜΑΝΟΣ  
9x14ΖΑΡΟΣ  ΓΟΡΤΥΣ 
10x13ΠΑΟΚ  ΠΑΝΟΜ 
12x11ΑΟΤ  ΜΙΝΩΙΚΗ 
 4η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
5x1ΑΛΜΥΡΟΣ  ΤΥΛΙΣΟΣ 
4x6ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ  ΜΟΙΡΕΣ 
3x7ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  ΤΡΙΤΩΝΙΑ 
2x8ΑΕΚ  ΦΑΙΣΤΟΣ 
16x9ΠΟΡΟΣ  ΖΑΡΟΣ 
15x10ΡΩΜΑΝΟΣ   ΠΑΟΚ 
14x11ΓΟΡΤΥΣ  ΜΙΝΩΙΚΗ 
13x12ΠΑΝΟΜ  ΑΟΤ 
 5η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
1x6ΤΥΛΙΣΟΣ  ΜΟΙΡΕΣ 
7x5ΤΡΙΤΩΝΙΑ  ΑΛΜΥΡΟΣ 
8x4ΦΑΙΣΤΟΣ  ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 
9x3ΖΑΡΟΣ  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ 
10x2ΠΑΟΚ  ΑΕΚ 
11x16ΜΙΝΩΙΚΗ  ΠΟΡΟΣ 
12x15ΑΟΤ  ΡΩΜΑΝΟΣ  
14x13ΓΟΡΤΥΣ  ΠΑΝΟΜ 
     
 6η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
7x1ΤΡΙΤΩΝΙΑ  ΤΥΛΙΣΟΣ 
6x8ΜΟΙΡΕΣ  ΦΑΙΣΤΟΣ 
5x9ΑΛΜΥΡΟΣ  ΖΑΡΟΣ 
4x10ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ  ΠΑΟΚ 
3x11ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  ΜΙΝΩΙΚΗ 
2x12ΑΕΚ  ΑΟΤ 
16x13ΠΟΡΟΣ  ΠΑΝΟΜ 
15x14ΡΩΜΑΝΟΣ   ΓΟΡΤΥΣ 
     
 7η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
1x8ΤΥΛΙΣΟΣ  ΦΑΙΣΤΟΣ 
9x7ΖΑΡΟΣ  ΤΡΙΤΩΝΙΑ 
10x6ΠΑΟΚ  ΜΟΙΡΕΣ 
11x5ΜΙΝΩΙΚΗ  ΑΛΜΥΡΟΣ 
12x4ΑΟΤ  ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 
13x3ΠΑΝΟΜ  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ 
14x2ΓΟΡΤΥΣ  ΑΕΚ 
16x15ΠΟΡΟΣ  ΡΩΜΑΝΟΣ  
 8η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
9x1ΖΑΡΟΣ  ΤΥΛΙΣΟΣ 
8x10ΦΑΙΣΤΟΣ  ΠΑΟΚ 
7x11ΤΡΙΤΩΝΙΑ  ΜΙΝΩΙΚΗ 
6x12ΜΟΙΡΕΣ  ΑΟΤ 
5x13ΑΛΜΥΡΟΣ  ΠΑΝΟΜ 
4x14ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ  ΓΟΡΤΥΣ 
3x15ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  ΡΩΜΑΝΟΣ  
2x16ΑΕΚ  ΠΟΡΟΣ 
 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1x10ΤΥΛΙΣΟΣ  ΠΑΟΚ 
11x9ΜΙΝΩΙΚΗ  ΖΑΡΟΣ 
12x8ΑΟΤ  ΦΑΙΣΤΟΣ 
13x7ΠΑΝΟΜ  ΤΡΙΤΩΝΙΑ 
14x6ΓΟΡΤΥΣ  ΜΟΙΡΕΣ 
15x5ΡΩΜΑΝΟΣ   ΑΛΜΥΡΟΣ 
16x4ΠΟΡΟΣ  ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 
2x3ΑΕΚ  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ 

 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11x1ΜΙΝΩΙΚΗ  ΤΥΛΙΣΟΣ 
10x12ΠΑΟΚ  ΑΟΤ 
9x13ΖΑΡΟΣ  ΠΑΝΟΜ 
8x14ΦΑΙΣΤΟΣ  ΓΟΡΤΥΣ 
7x15ΤΡΙΤΩΝΙΑ  ΡΩΜΑΝΟΣ  
6x16ΜΟΙΡΕΣ  ΠΟΡΟΣ 
5x2ΑΛΜΥΡΟΣ  ΑΕΚ 
4x3ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ 
 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1x12ΤΥΛΙΣΟΣ  ΑΟΤ 
13x11ΠΑΝΟΜ  ΜΙΝΩΙΚΗ 
14x10ΓΟΡΤΥΣ  ΠΑΟΚ 
15x9ΡΩΜΑΝΟΣ   ΖΑΡΟΣ 
16x8ΠΟΡΟΣ  ΦΑΙΣΤΟΣ 
2x7ΑΕΚ  ΤΡΙΤΩΝΙΑ 
3x6ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  ΜΟΙΡΕΣ 
4x5ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ  ΑΛΜΥΡΟΣ 
 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13x1ΠΑΝΟΜ  ΤΥΛΙΣΟΣ 
12x14ΑΟΤ  ΓΟΡΤΥΣ 
11x15ΜΙΝΩΙΚΗ  ΡΩΜΑΝΟΣ  
10x16ΠΑΟΚ  ΠΟΡΟΣ 
9x2ΖΑΡΟΣ  ΑΕΚ 
8x3ΦΑΙΣΤΟΣ  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ 
7x4ΤΡΙΤΩΝΙΑ  ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 
6x5ΜΟΙΡΕΣ  ΑΛΜΥΡΟΣ 
 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1x14ΤΥΛΙΣΟΣ  ΓΟΡΤΥΣ 
15x13ΡΩΜΑΝΟΣ   ΠΑΝΟΜ 
16x12ΠΟΡΟΣ  ΑΟΤ 
2x11ΑΕΚ  ΜΙΝΩΙΚΗ 
3x10ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  ΠΑΟΚ 
4x9ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ  ΖΑΡΟΣ 
5x8ΑΛΜΥΡΟΣ  ΦΑΙΣΤΟΣ 
6x7ΜΟΙΡΕΣ  ΤΡΙΤΩΝΙΑ 
 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15x1ΡΩΜΑΝΟΣ   ΤΥΛΙΣΟΣ 
14x16ΓΟΡΤΥΣ  ΠΟΡΟΣ 
13x2ΠΑΝΟΜ  ΑΕΚ 
12x3ΑΟΤ  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ 
11x4ΜΙΝΩΙΚΗ  ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 
10x5ΠΑΟΚ  ΑΛΜΥΡΟΣ 
9x6ΖΑΡΟΣ  ΜΟΙΡΕΣ 
8x7ΦΑΙΣΤΟΣ  ΤΡΙΤΩΝΙΑ 
 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1x16ΤΥΛΙΣΟΣ  ΠΟΡΟΣ 
2x15ΑΕΚ  ΡΩΜΑΝΟΣ  
3x14ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  ΓΟΡΤΥΣ 
4x13ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ  ΠΑΝΟΜ 
5x12ΑΛΜΥΡΟΣ  ΑΟΤ 
6x11ΜΟΙΡΕΣ  ΜΙΝΩΙΚΗ 
7x10ΤΡΙΤΩΝΙΑ  ΠΑΟΚ 
8x9ΦΑΙΣΤΟΣ  ΖΑΡΟΣ 
Κλήρωση Α2 ΕΠΣΗ:
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1Χ2ΔΑΜΑΣΤΑ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ 
3Χ16ΑΟΚ  ΕΛΠΙΔΕΣ  
4Χ15ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 
5Χ14ΔΙΑΣ  ΓΟΥΒΕΣ 
6Χ13ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ  ΑΣΗΜΙ 
7Χ12ΔΙΑΓΟΡΑΣ  ΛΙΝΤΟ 
8Χ11ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 
10Χ9ΟΦΑ  ΡΟΥΒΑΣ 
     
 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
3x1ΑΟΚ  ΔΑΜΑΣΤΑ 
2x4ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ 
16x5ΕΛΠΙΔΕΣ   ΔΙΑΣ 
15x6ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 
14x7ΓΟΥΒΕΣ  ΔΙΑΓΟΡΑΣ 
13x8ΑΣΗΜΙ  ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 
12x9ΛΙΝΤΟ  ΡΟΥΒΑΣ 
11x10ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  ΟΦΑ 
     
 3η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
1x4ΔΑΜΑΣΤΑ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ 
5x3ΔΙΑΣ  ΑΟΚ 
6x2ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ 
7x16ΔΙΑΓΟΡΑΣ  ΕΛΠΙΔΕΣ  
8x15ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ  ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 
9x14ΡΟΥΒΑΣ  ΓΟΥΒΕΣ 
10x13ΟΦΑ  ΑΣΗΜΙ 
12x11ΛΙΝΤΟ  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 
 4η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
5x1ΔΙΑΣ  ΔΑΜΑΣΤΑ 
4x6ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 
3x7ΑΟΚ  ΔΙΑΓΟΡΑΣ 
2x8ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 
16x9ΕΛΠΙΔΕΣ   ΡΟΥΒΑΣ 
15x10ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  ΟΦΑ 
14x11ΓΟΥΒΕΣ  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 
13x12ΑΣΗΜΙ  ΛΙΝΤΟ 
 5η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
1x6ΔΑΜΑΣΤΑ  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 
7x5ΔΙΑΓΟΡΑΣ  ΔΙΑΣ 
8x4ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ 
9x3ΡΟΥΒΑΣ  ΑΟΚ 
10x2ΟΦΑ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ 
11x16ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  ΕΛΠΙΔΕΣ  
12x15ΛΙΝΤΟ  ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 
14x13ΓΟΥΒΕΣ  ΑΣΗΜΙ 
     
 6η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
7x1ΔΙΑΓΟΡΑΣ  ΔΑΜΑΣΤΑ 
6x8ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ  ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 
5x9ΔΙΑΣ  ΡΟΥΒΑΣ 
4x10ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΟΦΑ 
3x11ΑΟΚ  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 
2x12ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  ΛΙΝΤΟ 
16x13ΕΛΠΙΔΕΣ   ΑΣΗΜΙ 
15x14ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  ΓΟΥΒΕΣ 
     
 7η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
1x8ΔΑΜΑΣΤΑ  ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 
9x7ΡΟΥΒΑΣ  ΔΙΑΓΟΡΑΣ 
10x6ΟΦΑ  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 
11x5ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  ΔΙΑΣ 
12x4ΛΙΝΤΟ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ 
13x3ΑΣΗΜΙ  ΑΟΚ 
14x2ΓΟΥΒΕΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ 
16x15ΕΛΠΙΔΕΣ   ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 
 8η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
9x1ΡΟΥΒΑΣ  ΔΑΜΑΣΤΑ 
8x10ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ  ΟΦΑ 
7x11ΔΙΑΓΟΡΑΣ  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 
6x12ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ  ΛΙΝΤΟ 
5x13ΔΙΑΣ  ΑΣΗΜΙ 
4x14ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΓΟΥΒΕΣ 
3x15ΑΟΚ  ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 
2x16ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  ΕΛΠΙΔΕΣ  
 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1x10ΔΑΜΑΣΤΑ  ΟΦΑ 
11x9ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  ΡΟΥΒΑΣ 
12x8ΛΙΝΤΟ  ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 
13x7ΑΣΗΜΙ  ΔΙΑΓΟΡΑΣ 
14x6ΓΟΥΒΕΣ  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 
15x5ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  ΔΙΑΣ 
16x4ΕΛΠΙΔΕΣ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ 
2x3ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  ΑΟΚ 
 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11x1ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  ΔΑΜΑΣΤΑ 
10x12ΟΦΑ  ΛΙΝΤΟ 
9x13ΡΟΥΒΑΣ  ΑΣΗΜΙ 
8x14ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ  ΓΟΥΒΕΣ 
7x15ΔΙΑΓΟΡΑΣ  ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 
6x16ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ  ΕΛΠΙΔΕΣ  
5x2ΔΙΑΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ 
4x3ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΟΚ 
 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1x12ΔΑΜΑΣΤΑ  ΛΙΝΤΟ 
13x11ΑΣΗΜΙ  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 
14x10ΓΟΥΒΕΣ  ΟΦΑ 
15x9ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  ΡΟΥΒΑΣ 
16x8ΕΛΠΙΔΕΣ   ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 
2x7ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  ΔΙΑΓΟΡΑΣ 
3x6ΑΟΚ  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 
4x5ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΔΙΑΣ 
 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13x1ΑΣΗΜΙ  ΔΑΜΑΣΤΑ 
12x14ΛΙΝΤΟ  ΓΟΥΒΕΣ 
11x15ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 
10x16ΟΦΑ  ΕΛΠΙΔΕΣ  
9x2ΡΟΥΒΑΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ 
8x3ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ  ΑΟΚ 
7x4ΔΙΑΓΟΡΑΣ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ 
6x5ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ  ΔΙΑΣ 
 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1x14ΔΑΜΑΣΤΑ  ΓΟΥΒΕΣ 
15x13ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  ΑΣΗΜΙ 
16x12ΕΛΠΙΔΕΣ   ΛΙΝΤΟ 
2x11ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 
3x10ΑΟΚ  ΟΦΑ 
4x9ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΡΟΥΒΑΣ 
5x8ΔΙΑΣ  ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 
6x7ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ  ΔΙΑΓΟΡΑΣ 
 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15x1ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  ΔΑΜΑΣΤΑ 
14x16ΓΟΥΒΕΣ  ΕΛΠΙΔΕΣ  
13x2ΑΣΗΜΙ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ 
12x3ΛΙΝΤΟ  ΑΟΚ 
11x4ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ 
10x5ΟΦΑ  ΔΙΑΣ 
9x6ΡΟΥΒΑΣ  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 
8x7ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ  ΔΙΑΓΟΡΑΣ 
 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1x16ΔΑΜΑΣΤΑ  ΕΛΠΙΔΕΣ  
2x15ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 
3x14ΑΟΚ  ΓΟΥΒΕΣ 
4x13ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΣΗΜΙ 
5x12ΔΙΑΣ  ΛΙΝΤΟ 
6x11ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 
7x10ΔΙΑΓΟΡΑΣ  ΟΦΑ 
8x9ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ  ΡΟΥΒΑΣ 
Β ΕΠΣΗ
Α ΟΜΙΛΟΣ 

Α΄ΓΥΡΟΣ
1Χ2ΓΑΡΙΠΑ ΕΡΜΗΣ 
3Χ14ΒΟΝΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ 
4Χ13ΚΑΝΑΡΙΑ ΔΩΡΙΕΑΣ 
5Χ12ΜΟΧΟΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ 
6Χ11ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 
7Χ10ΠΗΓΑΣΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 
8Χ9ΧΑΡΑΥΓΗ ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ 
2η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
3x1ΒΟΝΗ ΓΑΡΙΠΑ 
2x4ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΡΙΑ 
14x5ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ ΜΟΧΟΣ 
13x6ΔΩΡΙΕΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 
12x7ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 
11x8ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΧΑΡΑΥΓΗ 
10x9ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ 
3η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x4ΓΑΡΙΠΑ ΚΑΝΑΡΙΑ 
5x3ΜΟΧΟΣ ΒΟΝΗ 
6x2ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΡΜΗΣ 
7x14ΠΗΓΑΣΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ 
8x13ΧΑΡΑΥΓΗ ΔΩΡΙΕΑΣ 
9x12ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ 
10x11ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 
4η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
5x1ΜΟΧΟΣ ΓΑΡΙΠΑ 
4x6ΚΑΝΑΡΙΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 
3x7ΒΟΝΗ ΠΗΓΑΣΟΣ 
2x8ΕΡΜΗΣ ΧΑΡΑΥΓΗ 
14x9ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ 
13x10ΔΩΡΙΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 
12x11ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 
5η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x6ΓΑΡΙΠΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 
7x5ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΟΧΟΣ 
8x4ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΑΝΑΡΙΑ 
9x3ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΒΟΝΗ 
10x2ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ 
11x14ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ 
12x13ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΔΩΡΙΕΑΣ 
6η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
7x1ΠΗΓΑΣΟΣ ΓΑΡΙΠΑ 
6x8ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΧΑΡΑΥΓΗ 
5x9ΜΟΧΟΣ ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ 
4x10ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ 
3x11ΒΟΝΗ ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 
2x12ΕΡΜΗΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ 
14x13ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ ΔΩΡΙΕΑΣ 
7η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x8ΓΑΡΙΠΑ ΧΑΡΑΥΓΗ 
9x7ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ 
10x6ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 
11x5ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΜΟΧΟΣ 
12x4ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΚΑΝΑΡΙΑ 
13x3ΔΩΡΙΕΑΣ ΒΟΝΗ 
14x2ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΗΣ 
8η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
9x1ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΓΑΡΙΠΑ 
8x10ΧΑΡΑΥΓΗ ΕΘΝΙΚΟΣ 
7x11ΠΗΓΑΣΟΣ ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 
6x12ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ 
5x13ΜΟΧΟΣ ΔΩΡΙΕΑΣ 
4x14ΚΑΝΑΡΙΑ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ 
3x2ΒΟΝΗ ΕΡΜΗΣ 
9η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x10ΓΑΡΙΠΑ ΕΘΝΙΚΟΣ 
11x9ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ 
12x8ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΧΑΡΑΥΓΗ 
13x7ΔΩΡΙΕΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 
14x6ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 
2x5ΕΡΜΗΣ ΜΟΧΟΣ 
4x3ΚΑΝΑΡΙΑ ΒΟΝΗ 
10η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
11x1ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΓΑΡΙΠΑ 
10x12ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ 
9x13ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΔΩΡΙΕΑΣ 
8x14ΧΑΡΑΥΓΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ 
7x2ΠΗΓΑΣΟΣ ΕΡΜΗΣ 
6x3ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΒΟΝΗ 
5x4ΜΟΧΟΣ ΚΑΝΑΡΙΑ 
11η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x12ΓΑΡΙΠΑ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ 
13x11ΔΩΡΙΕΑΣ ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 
14x10ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 
2x9ΕΡΜΗΣ ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ 
3x8ΒΟΝΗ ΧΑΡΑΥΓΗ 
4x7ΚΑΝΑΡΙΑ ΠΗΓΑΣΟΣ 
6x5ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΟΧΟΣ 
12η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
13x1ΔΩΡΙΕΑΣ ΓΑΡΙΠΑ 
12x14ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ 
11x2ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΕΡΜΗΣ 
10x3ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΟΝΗ 
9x4ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΚΑΝΑΡΙΑ 
8x5ΧΑΡΑΥΓΗ ΜΟΧΟΣ 
7x6ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 
13η Αγωνιστική
 Β ΕΠΣΗ
 Β ΟΜΙΛΟΣ

Α΄ΓΥΡΟΣ
1x14ΓΑΡΙΠΑ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ 
2x13ΕΡΜΗΣ ΔΩΡΙΕΑΣ 
3x12ΒΟΝΗ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ 
4x11ΚΑΝΑΡΙΑ ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 
5x10ΜΟΧΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 
6x9ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ 
8x7ΧΑΡΑΥΓΗ ΠΗΓΑΣΟΣ 
Κλήρωση Β2 ΕΠΣΗ:
Α΄ΓΥΡΟΣ
1Χ2ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΧΕΙΜΑΡΟΣ 
3Χ14ΡΑΥΚΟΣ ΡΕΠΟ 
4Χ13ΕΓΟΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
5Χ12ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ ΟΦΑΜ 
6Χ11ΔΕΙΛΙΝΑ ΔΑΦΝΕΣ 
7Χ10ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 
8Χ9ΑΣΙΤΕΣ ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 
2η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
3x1ΡΑΥΚΟΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 
2x4ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΕΓΟΗ 
14x5ΡΕΠΟ ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ 
13x6ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΙΛΙΝΑ 
12x7ΟΦΑΜ ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ 
11x8ΔΑΦΝΕΣ ΑΣΙΤΕΣ 
10x9ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 
3η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x4ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΕΓΟΗ 
5x3ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ ΡΑΥΚΟΣ 
6x2ΔΕΙΛΙΝΑ ΧΕΙΜΑΡΟΣ 
7x14ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΡΕΠΟ 
8x13ΑΣΙΤΕΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
9x12ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 ΟΦΑΜ 
10x11ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 ΔΑΦΝΕΣ 
4η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
5x1ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 
4x6ΕΓΟΗ ΔΕΙΛΙΝΑ 
3x7ΡΑΥΚΟΣ ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ 
2x8ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΑΣΙΤΕΣ 
14x9ΡΕΠΟ ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 
13x10ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 
12x11ΟΦΑΜ ΔΑΦΝΕΣ 
5η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x6ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΔΕΙΛΙΝΑ 
7x5ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ 
8x4ΑΣΙΤΕΣ ΕΓΟΗ 
9x3ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 ΡΑΥΚΟΣ 
10x2ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 ΧΕΙΜΑΡΟΣ 
11x14ΔΑΦΝΕΣ ΡΕΠΟ 
12x13ΟΦΑΜ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
6η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
7x1ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 
6x8ΔΕΙΛΙΝΑ ΑΣΙΤΕΣ 
5x9ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 
4x10ΕΓΟΗ ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 
3x11ΡΑΥΚΟΣ ΔΑΦΝΕΣ 
2x12ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΟΦΑΜ 
14x13ΡΕΠΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
7η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x8ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΑΣΙΤΕΣ 
9x7ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ 
10x6ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 ΔΕΙΛΙΝΑ 
11x5ΔΑΦΝΕΣ ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ 
12x4ΟΦΑΜ ΕΓΟΗ 
13x3ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΥΚΟΣ 
14x2ΡΕΠΟ ΧΕΙΜΑΡΟΣ 
8η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
9x1ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 
8x10ΑΣΙΤΕΣ ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 
7x11ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΔΑΦΝΕΣ 
6x12ΔΕΙΛΙΝΑ ΟΦΑΜ 
5x13ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
4x14ΕΓΟΗ ΡΕΠΟ 
3x2ΡΑΥΚΟΣ ΧΕΙΜΑΡΟΣ 
9η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x10ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 
11x9ΔΑΦΝΕΣ ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 
12x8ΟΦΑΜ ΑΣΙΤΕΣ 
13x7ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ 
14x6ΡΕΠΟ ΔΕΙΛΙΝΑ 
2x5ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ 
4x3ΕΓΟΗ ΡΑΥΚΟΣ 
10η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
11x1ΔΑΦΝΕΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 
10x12ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 ΟΦΑΜ 
9x13ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
8x14ΑΣΙΤΕΣ ΡΕΠΟ 
7x2ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΧΕΙΜΑΡΟΣ 
6x3ΔΕΙΛΙΝΑ ΡΑΥΚΟΣ 
5x4ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ ΕΓΟΗ 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ.Η.   2018 - 2019   Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2ος Όμιλος)
11η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x12ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΟΦΑΜ 
13x11ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΕΣ 
14x10ΡΕΠΟ ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 
2x9ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 
3x8ΡΑΥΚΟΣ ΑΣΙΤΕΣ 
4x7ΕΓΟΗ ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ 
6x5ΔΕΙΛΙΝΑ ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ 
12η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
13x1ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 
12x14ΟΦΑΜ ΡΕΠΟ 
11x2ΔΑΦΝΕΣ ΧΕΙΜΑΡΟΣ 
10x3ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 ΡΑΥΚΟΣ 
9x4ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 ΕΓΟΗ 
8x5ΑΣΙΤΕΣ ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ 
7x6ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΔΕΙΛΙΝΑ 
13η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x14ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΡΕΠΟ 
2x13ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
3x12ΡΑΥΚΟΣ ΟΦΑΜ 
4x11ΕΓΟΗ ΔΑΦΝΕΣ 
5x10ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 
6x9ΔΕΙΛΙΝΑ ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 
8x7ΑΣΙΤΕΣ ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

A1 ΕΠΣΗ